Oferta produktów

Zapraszamy na zakupy w wygodnym i nowoczesnym centrum Promotor. Dysponujemy własnym parkingiem na killkadziesiąt samochodów, a powierzchnia sklepowa to obecnie około 1500 metrów kwadratowych.
Na miejscu oferujemy szeroki zakres artykułów budowlanych oraz wykończeniowych. Większość produktów mamy dostępne od ręki, bez konieczności zamawiania i oczekiwania.

Właściwy dobór odpowiednich emateriałów umożliwi państwu wybudowanie solidnego i ciepłego budynku, a w konsekwencji jego dalsza eksploatacja będzie tylko przyjemnością.

Solidny i piekny dach jest zwieńczeniem naszego wymarzonego domu. Od początku działalności jest to asortyment do którego przywiązujemy olbrzymią uwagę stawiając na najlepszych dostawców.

Odpowiedni dobór materiałów termoizolacyjnych pozwoli nam w przyszłości uniknąć strat ciepła i cieszyć się odpowiednim mikroklimatem.

Na powierzchni 600 m2 znajdziecie państwo szeroki asortyment produktów renomowanych producentów.

Jako autoryzowany punkt sprzedaży producentów jesteśmy w stanie dostarczyć szeroką gamę produktów w najlepszych cenach, a projektanci udzielą bezpłatnej pomocy w realizacji państwa wizji.

Jako lider w regionie sprzedaży systemów ociepleń jesteśmy w stanie zaspokoić państwa oczekiwania. Tynki w bajecznych kolorach będą ozdobą każdego domu.